Polacy w Anglii - Emigracja, Praca, Zarobki.

Jedna społeczność wiele spraw.

15 paź 2021

Apteka internetowa w UK

Apteka internetowa w UK

Apteka internetowa w UK to praktyczne rozwiązanie, które coraz częściej wybierają klienci w każdej grupie wiekowej. Co na to wpływa? Badania wskazują, iż większość konsumentów ceni sobie możliwość nabywania medykamentów przez Internet. Zarówno z odbiorem osobistym w naszej aptece czy też z dostawą pod nasze drzwi. Zapewne zastanawiacie się, które apteki online najlepiej wybrać? W tym celu zapraszamy Państwa do lektury niniejszego artykułu!

Spis treści
Wprowadzenie do tematu
Chemist Direct – numer 1!
Pharmacy First – numer 2!
Polskie aptekarstwo online
Zamówienia przez Internet

Apteka internetowa w UK – podstawowe informacje

Apteka internetowa w UK stanowi znakomitą alternatywę dla robienia zakupów w stacjonarnych brytyjskich aptekach. Wiedzą o tym także Polacy w Anglii, zarówno Ci młodsi, jak i Ci, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę w Anglii. Nasi rodacy często korzystają z tego typu innowacji, gdyż mogą one przynieść nam wiele korzyści. Główną zaletą jest na pewno ogromny komfort i wygoda zamawiania bezpośrednio z domu. Jak również oszczędność naszego cennego czasu i ciężko zarobionych pieniędzy. To ostatnie wynika stąd, że ceny w Anglii dostępne w aptekach online są każdorazowo znacznie niższe od tych stacjonarnych. Wpisując hasło „Pharmacy online UK” otrzymamy mnóstwo wyników. Z czego to wynika? Głównie ze wzrastającego poziomu konkurencji na rynku usług farmaceutycznych.

Nowe apteki powstają dosłownie jak „grzyby po deszczu”, a żeby zwiększyć swoje dochody większość z nich uruchamia także usługi internetowe. W dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Anglii jest to niezwykle ważne, aby unikać zbędnego wychodzenia z domu. A taką szansę daje właśnie apteka internetowa. Przekonajmy się więc, jakie są dwie najpopularniejsze apteki internetowe na Wyspach Brytyjskich. Zaprezentowane przez nas firmy działają w tej branży od wielu lat. Pozytywne opinie klientów wzmacniają dodatkowo poczucie bezpieczeństwa dokonywania zakupów lekarstw czy suplementów metodą online.

Chemist Direct – Apteka internetowa w Wielkiej Brytanii

Chemist Direct jest zdecydowanie największą apteką internetową zlokalizowaną na terenie całej Wielkiej Brytanii. Znajdziemy w niej bogaty wachlarz produktów dotyczących poprawy zarówno stanu naszego zdrowia, jak i urody. Główne kategorie sprzedawanych towarów stanowią przede wszystkim leki, witaminy, a także artykuły przeznaczone dla dzieci. Z myślą o najmłodszych pacjentach, apteka oferuje niezbędne wyposażenie dla każdych rodziców. Czyli: rozmaite typy pieluch, jak również mleko modyfikowane dla niemowląt wielu różnych firm dostępnych na rynku.

Dużym uproszczeniem w obsłudze jest opcja sortowania wyszukiwanych farmaceutyków czy innych produktów, biorąc pod uwagę konkretną chorobę lub dolegliwość. Jak doskonale wiemy, żyjemy w czasach nastawionych na rozwój oraz postęp technologiczny. Jednakże w ostatnich latach bardzo popularny stał się powrót do korzeni i popyt na produkty naturalne oraz organiczne. Z tego względu dział oferujący produkty tego typu jest w Chemist Direct mocno oblegany. Poza wyżej wspomnianą ofertą handlową, ta najpopularniejsza apteka internetowa UK proponuje swoim klientom również usługi medyczne. Należą do nich konsultacje z doświadczonym farmaceutą i lekarzem pierwszego kontaktu, czyli OnlineDoctor. Powszechnie te dodatkowe usługi nazywa się General Practice – w skrócie GP). Pozycję numer 1 w tym zestawieniu potwierdza wysoka ocena klientów, otrzymana na niezależnym portalu opiniodawczym – Trustpilot.

Pharmacy First – Apteka online w UK

Pharmacy First to kolejna apteka online w UK, która cieszy się dużym zainteresowaniem, jak i zaufaniem konsumentów. Poświadcza to w pełni znakomita opinia na portalu Trustpilot. Z pewnością cieszyć może fakt, że ilość dostępnych leków rośnie, a cena jest bardzo atrakcyjna dla klientów. Jak również bogata lista kategorii na stronie Pharmacy First. Liczne promocje cenowe i wyprzedaże produktów znajdziemy w zakładce „Offers„, dlatego warto tam często zaglądać. Apteka często udostępnia kody rabatowe na profilach społecznościowych oraz swojej stronie internetowej. W przypadku potrzeby dokonania większych zakupów, możemy otrzymać zniżkę nawet do 15% lub większy rabat kwotowy. Poza tym, ta apteka online umożliwia bezpłatne konsultacje mające na celu dobranie właściwego dla nas remedium.

Polska apteka internetowa w UK

Z doświadczenia wiemy, iż nawet spory zapas naszych nieodzownych leków czy innych środków kiedyś się skończy. Mieszkając wcześniej w Polsce, a obecnie w Anglii nie powinno nas dziwić przyzwyczajenie do stosowania polskich preparatów leczniczych. Dlaczego? Po prostu sprawdziliśmy je na własnej skórze i mamy do nich zaufanie. Czy w takiej sytuacji musimy przestawić się na angielskie leki? Na szczęście w dzisiejszych czasach nie musimy tego robić. Tak w Londynie, jak i innych największych miastach w Anglii funkcjonują bowiem polskie apteki, w których można nabyć te same produkty, co w polskich aptekach na terenie naszego kraju. Niektóre z nich nastawiają się w 100% na sprzedaż online, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces realizacji zakupów.

Apteka Nowa UK

Apteka Nowa jest polskim sklepem internetowym, który świadczy usługi handlowe w branży farmaceutycznej. Można więc nabyć tutaj zarówno standardowe leki, jak i te na receptę. Będąc polską apteką online w UK, możemy zamówić tutaj również leki polskiego pochodzenia. Tak więc, jeśli przyjmowaliśmy w Polsce leki na receptę przepisane przez naszego lekarza, to tutaj również mamy możliwość ich wykupienia. Oczywiście po zrealizowaniu właściwej recepty. Asortyment Apteki Nowa w ostatnim czasie znacznie się rozszerzył. Jako najważniejsze z nich wymienić można m.in.:

 • farmaceutyki;
 • testy medyczne;
 • termometry;
 • strzykawki;
 • artykuły opatrunkowe;
 • apteczki pierwszej pomocy;
 • leki na różne stany chorobowe;
 • tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe;
 • leki i suplementy na grypę/przeziębienie;
 • specjalne środki na bóle mięśni i stawów;
 • specyfiki z bogatym zestawem witamin i minerałów;
 • leki na choroby układu krążenia (problemy z sercem i nadciśnieniem);
 • przeciwśrodki na choroby układu pokarmowego;
 • dermokosmetyki na problemy skórne;
 • lekarstwa i narzędzia przeznaczone dla diabetyków (cukrzyca).

Polska apteka UK leki na receptę

W dobie trwania globalnej pandemii COVID-19, sporym ułatwieniem dla pacjentów jest możliwość zamawiania leków na receptę metodą online. Z myślą o potrzebach swoich konsumentów, Apteka Nowa uruchomiła taką właśnie opcję. Dzięki temu, klienci mogą realizować recepty na praktycznie wszystkie leki, jakie są obecnie dostępne na rynku. Aby skorzystać z tego rozwiązania, musimy zarejestrować swoje konto pacjenta. Zaś e-recepty od lekarza realizuje się wówczas drogą internetową.

Apteka zamówienia online

Co można zamówić w polskich aptekach przez Internet? Polskie apteki online posiadają w swojej ofercie między innymi następujące produkty:

 • produkty dla niemowląt oraz dzieci;
 • artykuły kosmetyczne i dermokosmetyczne;
 • zwykłe leki oraz te wystawiane na receptę;
 • specyfiki pomagające oczyścić organizm i schudnąć;
 • środki wzmacniające odporność organizmu;
 • akcesoria rehabilitacyjne;
 • specjalistyczne wyposażenie medyczne;
 • plastry i opatrunki;
 • herbaty i produkty ziołolecznicze;
 • żywność zdrowego przeznaczenia;
 • towary z kompleksem witamin i minerałów;
 • pozostałe suplementy diety.

Ich przeznaczenie dotyczy różnych grup wiekowych, jak i społecznych. Czyli: niemowląt, dzieci, a także osób dorosłych i starszych. Poza wskazanymi przykładami są także specjalne produkty dla zawodowych sportowców, rekonwalescentów oraz kobiet w ciąży.

Tym samym dotrwaliście do końca artykułu. Jeśli chcecie być na bieżąco to polubcie naszą stronę, dzięki czemu będziecie otrzymywali informacje o aktualnościach. Będziemy Wam bardzo wdzięczni, jeśli udostępnicie ten post. Szczególnie osobom, które w Waszej ocenie mogą skorzystać na zapoznaniu się z naszym artykułem. Dziękujemy!

Inne artykuły

18 maj 2022

Podróż samolotem do Anglii

Podróż samolotem do Anglii w realiach covidowych wiązała się z szeregiem komplikacji. Czy jest tak obecnie? Przekonajcie się poniżej! Niewątpliwie zniesienie większości obostrzeń pandemicznych, jak również kwestii wymogów formalnych diametralnie zmieniły sytuację. Czego potrzebujemy, aby móc swobodnie lecieć na Wyspy Brytyjskie? Dowieci

24 wrz 2021

Aplikacja do nauki angielskiego

Aplikacja do nauki angielskiego to niezwykle przydatne narzędzie, które z pewnością pomoże nam podnieść nasze umiejętności językowe. Oprócz tego, korzystanie z niej niesie ze sobą wiele korzyści. Jakich konkretnie? Przede wszystkim wygodę, oszczędność, jak i niebywały komfort użytkowania. Możemy uczyć się na niej w dowolnie wybranym miejscu, jak i c

28 mar 2022

Poczta w UK

Poczta w UK świadczy swe usługi zarówno na terenie Wielkiej Brytanii, jak i poza jej granicami. Kto jest głównym operatorem pocztowym w Anglii? Mowa tu przede wszystkim o firmie Royal Mail, czyli dosłownie poczcie królewskiej. Początek jej działalności datuje się na rok 1516, kiedy to król Henryk VIII ustanowił urząd Mistrza Pocztowego. Sprawia