Przekazy pieniężne online
GBP ⇆ PLN

Prosty sposób wysyłania pieniędzy.

20 sie 2021

Lotto w UK

Lotto w UK

Lotto w UK, a przede wszystkim wygrana to z pewnością marzenie każdego z nas. Pamiętajmy, że milionerem możesz zostać tylko ten, kto graNa pewno słyszeliście, że to właśnie na terenie Wielkiej Brytanii, konkursy lotto należą do największych w Europie. Dlatego bez dwóch zdań jednym z największych marzeń każdego mieszkańca Wysp Brytyjskich pozostaje rozbicie pełnej puli. Toteż dziś na tapetę bierzemy właśnie najlepsze losowania w Anglii. Zapraszamy Państwa serdecznie do lektury dzisiejszego artykułu!

Spis treści
Wprowadzenie do tematu
Największa loteria w Anglii
Dodatkowa szansa na milion
Jak zagrać inaczej? Online!
Podsumowanie tego tematu

Lotto w UK – wstęp

Lotto w UK jest naprawdę bardzo popularne. Co na to wpływa? Przede wszystkim wzrastające sumy ewentualnych wygranych oraz chęć odniesienia wygranej. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że zarówno Anglicy, jak i Polacy w Anglii ulegają prawdziwej gorączce wygranej. Czy faktycznie jest to realne? Oczywiście, że tak! Przykład pary z 2012 roku, która wygrała łącznie 45 milionów funtów brytyjskich pokazuje, że jak najbardziej jest to możliwe. Jak wiadomo, dobrze wszystkim znane przysłowie w naszym kraju mówi jednak tak:

"Żeby wygrać, trzeba grać!"

EuroMillions – czyli co?

Ich wygrana padła w loterii EuroMillions, która jest międzynarodowym konkursem stworzonym już kilkanaście lat temu. Założycielami tej gry w 2004 roku były loterie 3 państw: Hiszpanii, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Ze względu na pokaźne wygrane, kolekturę tą uważa się za najpopularniejszą w całej Anglii, jak i poza nią. Obecnie, wzięcie udziału jest możliwe w 9 państwach Starego Kontynentu. Oprócz założycieli, są to następujące kraje: Szwajcaria, Portugalia, Luksemburg, Irlandia, Belgia i Austria. Na czym polega ta gra? Zasady nie sprawią nikomu większych trudności, a gra przypominają nieco polską wersję Lotto.

Wybieramy 5 cyfr z możliwych 50 i 2 gwiazdki z dostępnych 11. O której i gdzie mają miejsce losowania? Zawsze odbywają się w Paryżu, we wtorkowe i piątkowe wieczory, a dokładnie o 20:45. Jeśli okażemy się szczęściarzami i wygramy w tej loterii, to minimalnie możemy liczyć aż na 17 mln euro. Jednakże poprzez wyniki kumulacji, ewentualna główna wygrana może wzrosnąć nawet do kwoty 220 milionów euro!

Wspomniana wyżej wygrana niespełna 22-letnich partnerów, sprawiła, że oglądając wiadomości, ludzie niecierpliwie wyczekują jednego. Mianowicie wyników kolektur liczbowych, które każdorazowo dają szansę na ogromny zastrzyk gotówki. Pełną pulę w tej grze może zgarnąć tylko i wyłącznie pojedynczy kupon w całej Europie. Warto również dodać, że wygrane te niezwykle często padają właśnie na terytorium Zjednoczonego Królestwa.

Ważne! Dodatkowo każdy gracz, który bierze udział w EuroMillions UK, automatycznie uczestniczy również w tzw. kolekturze “Loterii Milionerów”.

UK Millionaire Maker – co to jest?

No właśnie, czym jest ta loteria milionerów (z ang. UK Millionaire Maker)? Już wyjaśniamy, wygrany w tej grze otrzymuje gwarantowany milion funtów brytyjskich. Zakład, który wykupiliśmy sprawdzamy po zestawieniu liczb we wcześniejszej loterii – EuroMillions. Generuje się on automatycznie za pomocą kodu w Loterii Milionerów, składającego się z połączenia 4 liter oraz 5 cyfr. Następnie wszystkie te kody bierze się pod uwagę w losowaniu, gdzie wybiera się jeden z nich. Tym samym jego posiadacz staje się zwycięzcą. Pamiętajmy, że aby loteria okazała się dla nas wygrana, nasz kod musi wyglądać dokładnie tak samo, jak ten z losowania.

Uwaga! Zgadzać się musi także pod względem kolejności. Tak więc, kupon pokrywający się tylko częściowo, niestety nie upoważnia nas do jakiejkolwiek wygranej.

Lotto w UK Online – największe angielskie zakłady internetowe

Omawiając tematykę lotto w UK, nie powinniśmy zapominać o dostępie do uczestnictwa w kolekturach przez Internet. Te nowoczesne usługi uruchomiono już kilka lat temu. Jest to na prawdę wygodna forma wzięcia udziału w zakładach, gdyż wszystko załatwimy w 100% online. Wygrane, jakie padają w przestrzeni wirtualnej, także mogą przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Bez dwóch zdań wygrywając w Internecie, na pewno nie będziemy stratni. Wygrane online spokojnie mogą równać się z tymi w punktach stacjonarnych. Ponadto, wybór opcji online niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Jakich konkretnie? Najważniejsze przedstawiamy poniżej.

Przede wszystkim system automatycznie informuje klienta o jego wygranej, więc nie musi co chwilę sprawdzać kuponu. Zwykle powiadomienie to przychodzi zaraz po wynikach losowania. Po drugie, nie musimy się martwić o zgubienie losu, gdyż wszystkie dane bezpiecznie przechowuje się w wewnętrznym systemie. Poza tym, internetowe lotto w UK daje także możliwość wygrania ogromnych sum pieniężnych nie tylko mieszkańcom Anglii. Tym samym zwiększa się więc suma ewentualnej wygranej, ale jednocześnie prawdopodobieństwo na większe pieniądze maleje. Z uwagi na większą liczbę graczy biorących udział w grze. Jakie gry lotto w UK są dostępne online? Jest ich na prawdę sporo, dlatego wybraliśmy kilka najbardziej wartych Państwa uwagi:

  • EuroMillions;
  • WinTrillions;
  • Lotto Social;
  • LoveMyLotto;
  • Play Lotto.

EuroMillions Online – jak zagrać przez Internet?

Najpopularniejsza kolektura w Anglii dostępna jest też online. W jaki sposób możemy wziąć udział w konkursie Euromillions? Wystarczy założyć darmowe konto na serwisie LottoGo. Strona ta zwana niegdyś pod nazwą World Lottery Club umożliwia także zakup jackpotów, syndykatów i zdrapek. Jak również udział w grach online, oraz grach na żywo. Wracając jednak do tematu EuroMillions Online to konieczne jest wypełnienie formularza za pomocą losowego generatora szczęśliwych liczb. Musimy kliknąć jedynie opcję “losuj”, a następnie system losowo wybierze nam nasze szczęśliwe liczby. Jest to nasza szansa na zgarnięcie głównej nagrody w kolekturze EuroMillions. Wysokość wygranej wahać się może nawet w granicach 200 milionów euro i to na pojedynczym kuponie! Podczas podawania wyników losowania, mamy możliwość śledzenia rezultatów zakładu oczywiście w pełni online. Co warto podkreślić to fakt, że poprzez dostęp do gry przez Internet, również Polacy mogą brać udział w tej grze.

Przekazy pieniężne

Angielskie Lotto – zakończenie

Kończąc temat angielskiego lotto, trzeba sobie szczerze powiedzieć jedno. Mianowicie, że jak to w przypadku wszystkich kolektur, tak i w UK, szansa na wygraną jest tutaj mała. Wynika to z kilku elementarnych czynników. Głównie jednak z liczby graczy i wzięcia pod uwagę wyliczenia rachunku prawdopodobieństwa wygranej. Dlatego, grać powinno się jedynie w przypadku wysokich wartości kumulacji, wynoszących co najmniej kilkanaście milionów. Aczkolwiek, warte podkreślenia jest, że w Anglii zdecydowanie bardziej opłaca się grać, aniżeli w polskim lotto. Dlaczego? Dlatego, że ewentualną wygraną otrzymujemy oczywiście w walucie Anglii, czyli funtach szterlingach, a nie w złotówkach, jak ma to miejsce w Polsce. Dlatego też warto grać, bo może i to do nas uśmiechnie się szczęście!

Pamiętaj! Przyjmując, że kurs wymiany 1 GBP to co najmniej 5 PLN, to na wygranej zyskujemy jeszcze pięciokrotnie!

Jeśli chcecie być na bieżąco to polubcie naszą stronę, dzięki czemu będziecie otrzymywali informacje o aktualnościach. Będziemy Wam bardzo wdzięczni, jeśli udostępnicie ten post. Szczególnie osobom, które w Waszej ocenie mogą skorzystać na zapoznaniu się z naszym artykułem. Dziękujemy!

Inne artykuły