Polacy w Anglii - Emigracja, Praca, Zarobki.

Jedna społeczność wiele spraw.

O nas Kim jesteśmy?

Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku w momencie uruchomienia platformy przelewowej Klik-24.

Od tej pory nieustannie rozwijamy się i pracujemy nad najlepszą ofertą przelewów z Anglii do Polski. Ciężko pracujemy na zaufanie naszych klientów, jest to dla nas priorytet. 

Dzięki temu, że z roku na rok ufa nam coraz więcej Polaków mieszkających w Anglii, możemy zaoferować coraz to lepszą jakość usług. Naszą największą siłą są klienci, którzy ufając nam, realizują z nami transfery pieniężne z UK do Polski.

Co najważniejsze, my po prostu UWIELBIAMY Anglię.

Chcemy żyć jej życiem i jej sprawami. A Polacy w Anglii to jedna społeczność i bardzo wiele spraw.

Już jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że Klik-24 to nie będą tylko przelewy z Anglii do Polski. Aby być bliżej, stworzyliśmy blog życie w Anglii.

Portal Polacy w Anglii jest rozszerzeniem naszej działalności. Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania, które kierujecie do nas. Na przykład: Czy po 5 latach pracy w Anglii dostanę emeryturę? Jak będzie wyglądać nowy system imigracyjny w Wielkiej Brytanii? Jak wyglądają podatki w Anglii? Jak zdać prawo jazdy w UK? I wiele, wiele więcej. 

Życie w Anglii i praca w Anglii zostaną tu opisane w prosty i zrozumiały sposób. 

Przede wszystkim, zależy nam na tym, aby każdy nasz czytelnik mógł powiedzieć o sobie: Anglia to „moja wyspa”.

Jeśli szczególnie interesuje Cię jakiś temat, pamiętaj, że jesteśmy otwarci na sugestie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego polonia@klik-24.com 

Możesz także polubić nasz funpage i być na bieżąco.

Każdy artykuł umieszczony na tej stronie opracowywany jest z najwyższą starannością. Dbamy o to, aby informacje zawarte na tej stronie w momencie publikacji były rzetelne i aktualne.Niemniej jednak, wszystkie informacje zamieszczone na naszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy świadczenia porady prawnej. Wszelkie informacje udostępnione na tej stronie internetowej są bezpłatne. Niemniej jednak, zawartość i struktura niniejszej strony podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej. Wszelkie prawa z tego tytułu należą do Klik-24, jeśli inaczej nie zastrzeżono.
Copyright © 2021 Klik-24 LTD All rights reserved